Grafika promocyjna nowej odsłony kampanii. Dwie kobiety, mężczyzna i chłopiec w kampanijnych koszulkach. Hasło: Posłuchaj głosu rozsądku. Uważaj na przejeździe kolejowo-drogowym. Dołącz do Ambasadorek i Ambasadorów Bezpieczeństwa.

Banner (PDF) - edycja 2022

pobierz
Grafika promocyjna nowej odsłony kampanii. Dwie kobiety, mężczyzna oraz dziewczynka i chłopiec w kampanijnych koszulkach.

Reklama Prasowa (PDF) - edycja 2022

pobierz
Grafika promocyjna nowej odsłony kampanii. Dwie kobiety, mężczyzna i chłopiec w kampanijnych koszulkach.

Plakat A1 (PDF) - edycja 2022

pobierz
Grafika promocyjna nowej odsłony kampanii. Dwie kobiety, mężczyzna i chłopiec w kampanijnych koszulkach.

Rollup (PDF) - edycja 2022

pobierz
Grafika promocyjna nowej odsłony kampanii Hasło "Posłuchaj głosu rozsądku"; Uważaj na przejeździe kolejowo-drogowym.  Na grafice Kobieta z mężczyzną, 2 dzieci oraz starsza pani. Na dole oznaczenia unijne.

Broszura informacyjna (PDF) - edycja 2022

pobierz
Broszura informacyjna dotycząca tego, jak zachować się na przejeździe w razie problemów. Informacje zgodne z informacjami na podstronie Żółta naklejka

Broszura informacyjna: Co zrobić w razie: awarii auta, wypadku, zagrożenia wypadkiem ...na przejeździe kolejowo-drogowym? (PDF)

pobierz
Wycinek ulotki Poradnik dla kierowców. Na grafice: hasło kampanii "Posłuchaj głosu rozsądku"; Uważaj na przejeździe kolejowo-drogowym, poniżej kobieta z mężczyzną, 2 dzieci. Na dole oznaczenia unijne.

Poradnik dla kierowców (PDF)

pobierz
Grafika z przykazaniami rowerzysty - pełna treść w aktualnościach na stronie

Dekalog rowerzysty (JPG)

pobierz
Wycinek ulotki kampanijnej, tekst z lewej strony " Przestrzeganie przepisów ruchu dorgowego gwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas przekraczania torów. Z prawej twarz kobiety.

Ulotka informacyjna (PDF)

pobierz
Str. 1 Oznaczenia kampanijne. Twarz kobiety, podpis Co przezyje Twoja rodzina gdy zginiesz na torach. Str. 2  Grafika torów z podpisem: Widzisz pociąg na tej ulotce? W rzeczywistości też go nie zauważysz! Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy. W zesżłym roku podobnie myślało 157 osób, 114 z nich zginęło, 25 odniosło ciężkie obrazenia.

Ulotka "dzikie przejścia" (PDF)

pobierz