Konkurs! Dbaj o bezpieczeństwo z #ŻółtaNaklejkaPLK

Wykaż się znajomością zasad bezpiecznego zachowania na przejazdach kolejowo-drogowych oraz kreatywnością i wygraj wideorejestrator.

grafika promocyjna, twarz kobiety i napis Konkurs Bezpieczny przejazd, weź udział i wygraj wideorejestrator.

W poniedziałek 2 sierpnia na facebookowym fanpage’u Bezpiecznego przejazdu rozpocznie się pięciodniowy konkurs z wiedzy o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Codziennie, przez 24h po publikacji pytania, będziemy czekać na Wasze odpowiedzi. Do wygrania jest 5 wysokiej klasy wideorejestratorów.

W ramach kampanii „Bezpieczny przejazd” zorganizowaliśmy dla konkurs, który rusza w najbliższy poniedziałek, czyli 2 sierpnia, a zakończy się w piątek 6 sierpnia. Aby wziąć w nim udział, należy śledzić  fanpage Bezpieczny Przejazd na Facebooku. Codziennie, przez 5 dni, będziemy tam publikować post z pytaniem. Czas na odpowiedź będzie wynosić 24 godziny, a każdego dnia jedna osoba wygra wysokiej klasy wideorejestrator. Pytania będą dotyczyć zasad bezpiecznego zachowania na przejazdach oraz ich popularyzacji wśród swoich bliskich.

Staramy się szerzyć idee bezpieczeństwa, rozsądku i odpowiedzialności, tak aby dotarły one do każdego. W naszym życiu obecne są Ambasadorki Bezpieczeństwa, nasze babcie, mamy, żony, siostry, które zawsze z troską przypominają, o zachowaniu ostrożności, upominają by jechać wolniej i uważniej czy rozglądać się na ulicy. Poprzez konkurs chcemy Was zachęcić, abyście zostali Ambasadorkami i Ambasadorami Bezpieczeństwa i dbali o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w swoim otoczeniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na fanpage’a Bezpiecznego przejazdu.

Konkurs został zorganizowany we współpracy z serwisem Motofakty.

Regulamin konkursu