Aplikacja „Bezpieczny Przejazd”

Zależy Ci na tym, żeby przejazdy kolejowo-drogowe były bezpiecznymi miejscami? Chcesz mieć możliwość błyskawicznego i wygodnego powiadomienia odpowiednich służb o każdej usterce na torach? Aplikacja „Bezpieczny przejazd” to narzędzie stworzone specjalnie po to, żeby dać użytkownikom szansę poprawy bezpieczeństwa. Dzięki niej dowiesz się więcej o zasadach, poznasz tajniki Żółtej Naklejki i - przede wszystkim – bezproblemowo zgłosisz nam wszystkie niedogodności na torach.

Aplikacja „Bezpieczny Przejazd - Wyzwanie"

Pobierz grę „Bezpieczny Przejazd – Wyzwanie”, wskakuj do samochodu i sprawdź jak dobrze znasz przepisy dotyczące bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych! Zbieraj punkty i osiągnięcia, łap bonusy i zobacz jak daleko zajedziesz.

 

Aplikacja „Bezpieczny Przejazd VR”

Świat kolei jest fascynujący, ale jeśli nie przestrzegasz zasad i przepisów, może stać się niebezpieczny. Dzięki aplikacji VR przeniesiesz się do wirtualnej rzeczywistości, w której dowiesz się więcej o bezpieczeństwie na przejazdach kolejowo-drogowych i sprawdzisz swoją wiedzę w praktyce. Przeżyj z nami niezwykłą kolejową przygodę!