Rozstrzygnięcie konkursu „Zaprojektuj strój superbohatera”

Z wielką radością ogłaszamy zakończenie wyjątkowego konkursu, organizowanego w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny Przejazd”. Nasz konkurs, trwający do 19 czerwca, przyciągnął mnóstwo uczestników, którzy dali upust swojej kreatywności i wyobraźni, projektując stroje superbohaterów czuwających nad bezpieczeństwem na przejazdach kolejowo-drogowych.

Kreatywność i wyobraźnia w akcji

Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu stroju superbohatera, który może symbolizować ochronę i bezpieczeństwo na przejazdach. Uczestnicy mogli również przebrać się za takiego bohatera i zaprezentować swoje pomysły. Wpłynęło do nas wiele fantastycznych prac wykonanych przeróżnymi technikami: od kolorowych rysunków i wyklejanek, po zdjęcia uczestników przebranych w wymyślone przez siebie kostiumy.

Jak przebiegał konkurs?
Uczestnicy przekazywali swoje prace w formie zdjęć lub skanów, umieszczając je w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku. Poprosiliśmy rodziców młodszych uczestników o pomoc w zamieszczaniu prac, by wszyscy mieli równe szanse na udział. Kreatywność i zaangażowanie uczestników przerosły nasze oczekiwania, a prace były wyjątkowe i pełne pasji.

Dlaczego bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych jest tak ważne?

Celem konkursu było umożliwienie dzieciom i młodzieży zabawy poprzez tworzenie oraz zwrócenie uwagi na ważny temat bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Poprzez projektowanie strojów superbohaterów, edukowaliśmy i promowaliśmy bezpieczne zachowania, co jest kluczowe dla zapobiegania wypadkom i zwiększania świadomości społecznej.

Ogłoszenie zwycięzców i nagrody

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wybraliśmy dziesięciu zwycięzców, którzy otrzymają wspaniałe zestawy artystyczne do rysowania, idealne do dalszego rozwijania ich talentów plastycznych. Wybór był niezwykle trudny, ponieważ każda praca była wyjątkowa. Oprócz nagród głównych, które trafią do 10 wybranych przez jury uczestników, postanowiliśmy również wyróżnić 10 innych osób, które otrzymają kampanijne niespodzianki.
 

Lista zwycięskich prac: 
 

Wyróżnienia (niespodzianki): 

Dziękujemy za udział!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich niesamowite prace i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie i za to, że razem z nami promujecie bezpieczeństwo na przejazdach. Wasza kreatywność i pasja są dla nas inspiracją do dalszego działania na rzecz bezpieczeństwa. Razem możemy uczynić przejazdy kolejowo-drogowe bezpieczniejszymi dla wszystkich!