Dołącz do drużyny Ambasadorów Bezpieczeństwa cz. 3

Bezpieczeństwo na drodze, zwłaszcza przy przejazdach kolejowo-drogowych, to kwestia niezwykle istotna. Dlatego też chcielibyśmy zaprosić Was i Wasze pociechy do obejrzenia trzeciej animacji edukacyjnej z cyklu „Dołącz do drużyny Ambasadorów Bezpieczeństwa ". Ta historia to nie tylko emocje, ale także ważny przekaz dotyczący bezpieczeństwa na drogach.

Rodzina ambasadorów i napis dołącz do drużyny ambasadorów bezpieczeństwa cz. 3

W filmie tym poznacie przygodę obydwu rodzin, które wyruszają w podróż samochodem i stają w obliczu oznakowania przejazdów kolejowo-drogowego. Rodzice postanawiają przetestować wiedzę swoich dzieci na temat znaków drogowych i zasad bezpieczeństwa na przejazdach. To momenty, które skupiają się na tym, jak ważne jest rozpoznawanie znaków oraz przestrzeganie przepisów. To interaktywna opowieść w której i Ty sprawdzisz swoją wiedzę!

Zachęcamy Was do obejrzenia wszystkich trzech nowych pouczających animacji, które nie tylko dostarczają cennych informacji, ale także zachęcają do przemyślenia własnych zachowań. Niech bezpieczeństwo stanie się dla nas wszystkich priorytetem, a kampania "Bezpieczny Przejazd" będzie inspiracją do bardziej odpowiedzialnego zachowania na drodze. Dołączcie do drużyny Ambasadorek i Ambasadorów Bezpieczeństwa i wspólnie uczmy się, jak dbać o życie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Bezpieczna podróż zawsze jest najlepszą podróżą!