Jak bezpiecznie dojechać i wrócić z wakacji? #Czatzekspertem live.

Już 24 czerwca kolejny #czatzekspertem live. Ostatnio poruszono tematykę przejazdów kolejowo-drogowych. W związku z nadchodzącym latem i okresem urlopowym, tym razem omówiona zostanie tematyka bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów.

Grafika - zaproszenie na wydarzenie.

Na pytania internautów, dotyczące bezpiecznych wyjazdów i powrotów z wakacyjnego wypoczynku, odpowie Włodzimierz Kiełczyński, dyrektor Biura Bezpieczeństwa PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Poza omówieniem założonej tematyki – wszyscy, już teraz, mają możliwość zadać pytanie ekspertowi, na które odpowie podczas transmisji. Wystarczy wejść na fanpage Bezpieczny Przejazd na portalu Facebook i napisać pytanie w komentarzu pod odpowiednim postem. Przy okazji zachęcamy do polubienia profilu kampanii.

Pytania będą zbierane do 22 czerwca do końca dnia, a można je zadawać bezpośrednio tutaj:
https://bit.ly/postpytania

Czat odbędzie się na fanpage’u PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, co daje możliwość otrzymania powiadomienia przed rozpoczęciem transmisji. Szczegóły znajdują się tutaj: 
https://bit.ly/czatzekspertemwakacje

Zapraszamy wszystkich do zadawania pytań, a przede wszystkim do obejrzenia na żywo #Czatzekspertem już 24 czerwca o godzinie 17:00.